Click on the slide!

Zdjęcia Ślubne

Zdjęcia Ślubne

Artystyczna fotografia ślubna w stylu Repoglamour. Sesje reportażowe już od 1300 zł. Już teraz w Pakietach Złotym i Srebrnym elegancki Fotoalbum!!! Nie zwlekaj i sprawdź dostępność terminu. tel. 669 691 314

więcej...
Click on the slide!

Zdjęcia dzieci

Zdjęcia Dzieci

!!! Promocja na rok 2011 !!! Tylko teraz w marcu i kwietniu super promocja na zdjęcia dzieci. Sesja 450 zł ( w cenie piękny FOTOALBUM ).

więcej...
Click on the slide!

Zdjęcia portretowe

Zdjęcia Portretowe

Odkryj siebie na nowo i sprawdź się w roli modela/modelki. Wspaniały prezent dla bliskiej osoby.

więcej...
Click on the slide!

Uroczystości rodzinne

Uroczystości rodzinne

Chrzest... Komunia... Roczek... Osiemnastka ? Zbliża się ważne wydarzenie w Twojej rodzinie i nie masz fotografa? Sesje już od 400 zł.

więcej...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Fotograf ślubny – czy jego rola ogranicza się jedynie do robienia „dokumentacji fotograficznej” z tej wyjątkowej uroczystości?

Fotograf ślubny ma przed sobą niełatwe zadanie. Dobre zdjęcia ze ślubu i wesela stanowią bowiem najpiękniejszą pamiątkę a ich wartość jest nie do ocenienia. Jeśli jednak fotograf nie potrafi wczuć się w sytuację, to i jego fotografie zawsze będą sprawiały wrażenie, że są „bez duszy”. Dla mnie uczestniczenie w takich wydarzeniach jest za każdym razem ogromnym przeżyciem. Kolekcjonuję uczucia wszystkich zgromadzonych gości i przelewam je na fotografie. Z jakim skutkiem? Przekonajcie się Państwo sami…

 

Zgorzelec

ul. Sienkiewicza 21 |

Wrocław

ul. Walecznych 21 | E-mail: info@fotoartis.eu | Oktawia Małaszewska, tel. 669 691 314